Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Outline
cs: Začlenit

en: Small
cs: Malý

en: Voting
cs: Hlasování

en: General
cs: Obecné

en: here
cs: zde

en: Basic
cs: Základní

en: Select list
cs: Seznam

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Rate
cs: Hodnocení

en: About
cs: Popis

en: Stars
cs: Hvězdičky

en: Target
cs: Cíl

en: Number of stars
cs: Počet hvězdiček

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Uses
cs: Použití

en: Rating (i.e. 4.2/5)
cs: Hodnocení (např. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
cs: Procenta (např. 92)

en: Cancel rating
cs: Zrušit hodnocení

en: No votes yet
cs: Zatím nehodnoceno

en: Select rating
cs: Zvolte hodnocení

en: Store a rating for this piece of content.
cs: Uložit hodnocení pro tento obsah.

en: Text format
cs: Formát textu

en: Average vote
cs: Průměrný hlas

en: Minimal
cs: Minimální
