Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Outline
eo: Skemo

en: Small
eo: Malgranda

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Rate
eo: Noto

en: Stars
eo: Steloj

en: Number of stars
eo: Kvanto de steloj

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Fivestar
eo: Kvinstelo

en: Rating (i.e. 4.2/5)
eo: Pritakso (ekz. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
eo: Procentoj (ekz. 92)

en: Cancel rating
eo: Forigu pritakson

en: No votes yet
eo: Ankoraŭ sen voĉoj

en: Select rating
eo: Selektu pritakson

en: Text format
eo: Tekstformato
