Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: Small
mr: लहान

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: General
mr: साधारण

en: here
mr: येथे

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Rating
mr: श्रेणी

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
