Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Small
my: အသေး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
