Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: None
nl: Geen

en: Outline
nl: Structuur

en: Small
nl: Klein

en: Voting
nl: Stemmen

en: General
nl: Algemeen

en: here
nl: hier

en: Basic
nl: Basis

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Rate
nl: Percentage

en: About
nl: Over

en: Stars
nl: Sterren

en: Target
nl: Doel

en: Number of stars
nl: Aantal sterren

en: Rating
nl: Waardering

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Rating (i.e. 4.2/5)
nl: Beoordeling (bijv: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
nl: Percentage (z.B. 92)

en: Cancel rating
nl: Beoordeling annuleren

en: No votes yet
nl: Nog geen stemmen

en: Select rating
nl: Beoordeling selecteren

en: Store a rating for this piece of content.
nl: Geef een beoordeling voor dit inhoudsonderdeel.

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Average vote
nl: Gemiddelde stem

en: Minimal
nl: Minimaal

en: No text
nl: Geen tekst

en: Enables fivestar ratings on content, users, etc.
nl: Schakelt Fivestar-beoordelingen in voor inhoud, gebruikers, enz.

en: Allow users to cancel their ratings.
nl: Laat gebruikers toe hun beoordeling op te heffen.

en: Value to display as stars
nl: Waarde die moet worden weergegeven als sterren

en: Text to display under the stars
nl: Tekst om weer te geven onder de sterren

en: Widget ID
nl: Widget-ID

en: Allow users to re-vote on already voted content.
nl: Gebruikers toestaan om opnieuw te stemmen op eerder beoordeelde inhoud.

en: Allow users to vote on their own content.
nl: Gebruikers toestaan om te stemmen op hun eigen inhoud.
