Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Outline
sv: Disposition

en: Small
sv: Liten

en: Voting
sv: Röstning

en: General
sv: Allmän

en: here
sv: här

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Rate
sv: Betygsätt

en: About
sv: Om

en: Stars
sv: Stjärnor

en: Target
sv: Mål

en: Number of stars
sv: Antal stjärnor

en: Rating
sv: Betyg

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Uses
sv: Använder

en: Rating (i.e. 4.2/5)
sv: Betyg (t.ex. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
sv: Procent (t.ex. 92)

en: Cancel rating
sv: Häv betyg

en: No votes yet
sv: Inga röster än

en: Select rating
sv: Välj betyg

en: Store a rating for this piece of content.
sv: Lagra betygsättning för detta innehåll.

en: Text format
sv: Textformat

en: Average vote
sv: Genomsnittlig röst
