Fivestar (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Outline
th: ภาพรวม

en: Small
th: เล็ก

en: General
th: ทั่วไป

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Stars
th: ดาว

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Number of stars
th: จำนวนดาว

en: Rating
th: การจัดอันดับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Uses
th: ใช้

en: Rating (i.e. 4.2/5)
th: อันดับ (เช่น 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
th: เปอร์เซนต์ (เช่น 92)

en: No votes yet
th: ยังไม่มีการให้คะแนน

en: Store a rating for this piece of content.
th: เก็บคะแนนสำหรับส่วนของเนื้อหานี้

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
