Fixed Block Content (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Other
sv: Övriga

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Block type
sv: Typ av block

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Output the block in this view mode.
sv: Mata ut block i detta visningsläge.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
sv: Du har inte skapat några blocktyper än. Gå till <a href=":url">sidan för att skapa blocktyp</a> för att lägga till en ny blocktyp.
