Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Other
az: Digər

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Block type
az: Blok növü
