Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Always
be: Заўжды

en: Other
be: Іншыя

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Block type
be: Тып блоку

en: View mode
be: Лад выгляду
