Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Block type
ps: غونډ بڼه
