Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: ID
sr: ИД

en: Block description
sr: Опис блока

en: View mode
sr: Врста приказа
