Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Options
ca: Opcions

en: Always
ca: Sempre

en: Other
ca: Altres

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: View mode
ca: Mode de visualització
