Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Options
el: Επιλογές

en: Always
el: Πάντα

en: Other
el: Άλλο

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Output the block in this view mode.
el: Εμφάνιση του μπλοκ με αυτό τον τρόπο προβολής.
