Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Options
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: Block description
is: Lýsing av blokki
