Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
