Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut
