Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
