Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Block description
fil: Paglalarawan ng tipak
