Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
