Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Other
kk: Басқа

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
