Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Always
lt: Visada

en: Other
lt: Kiti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
