Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Options
mn: Сонголтууд
