Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
