Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: ID
ne: परिचय

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
