Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Other
nn: Andre

en: Block description
nn: Beskriving av blokken
