Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା
