Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Other
pa: ਹੋਰ
