Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Options
ru: Опции

en: Always
ru: Всегда

en: Other
ru: Другое

en: Block description
ru: Описание блока

en: Block type
ru: Тип блока

en: The block title.
ru: Заголовок блока.

en: Block content
ru: Блокировать содержимое

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Output the block in this view mode.
ru: Вывести блок в данном режиме просмотра.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
ru: Вы ещё не создали ни один тип блока. Перейдите на <a href=":url">страницу создания типа блока</a>, чтобы добавить новый.
