Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Options
sk: Nastavenia

en: Always
sk: Vždy

en: Other
sk: Ostatné

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Block type
sk: Typ bloku

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
