Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Other
te: ఇతర

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
