Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།
