Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Options
et: Valikud

en: Always
et: Alati

en: Other
et: Muu

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Output the block in this view mode.
et: Väljasta plokk selles kuvarežiimis.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
et: Ploki tüüpe pole veel loodud. Mine <a href=":url">ploki tüübi loomise lehele</a> uue tüübi lisamiseks.
