Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Options
fi: Valinnat

en: Always
fi: Aina

en: Other
fi: Muu

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Block content
fi: Lohkon sisältö

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Output the block in this view mode.
fi: Tulosta lohko näyttötilassaan.
