Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Options
gl: Opcións

en: Other
gl: Outro

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: View mode
gl: Modo de vista
