Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Other
kn: ಇತರೆ
