Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Options
lv: Iespējas

en: Always
lv: Vienmēr

en: Other
lv: Citi

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Block type
lv: Bloka veids

en: View mode
lv: Skata režīms
