Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Options
nl: Opties

en: Always
nl: Altijd

en: Other
nl: Andere

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Block type
nl: Bloktype

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Output the block in this view mode.
nl: Blok in deze weergavemodus weergeven.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
nl: Er zijn nog geen bloktypes aangemaakt. Ga naar de <a href=":url">pagina Bloktype aanmaken</a> om een nieuw bloktype toe te voegen.
