Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: ID
fa: هویت

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Always
fa: همیشه

en: Other
fa: ساير

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: View mode
fa: نحوه نمایش
