Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Options
ro: Opțiuni

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Other
ro: Altele

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: Block type
ro: Tipul blocului

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Output the block in this view mode.
ro: Afișează blocul în acest mod de afișare.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
ro: Nu ați creat nici un tip de bloc încă. Mergeți pe <a href=":url">pagina de creare a tipurilor de blocuri</a> pentru a adăuga un nou tip de bloc.
