Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Other
vi: Khác

en: Block description
vi: Mô tả khối

en: Block type
vi: Kiểu khối

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
