Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Options
cs: Možnosti

en: Always
cs: Vždy

en: Other
cs: Jiné

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Block type
cs: Typ bloku

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Output the block in this view mode.
cs: Zobrazit blok v tomto režimu zobrazení.
