Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Options
da: Valg

en: Always
da: Altid

en: Other
da: Anden

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Block type
da: Bloktype

en: Output the block in this view mode.
da: Udskriv blokken i denne view mode.

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
da: Du har ikke oprettet nogen bloktyper. Gå til siden <a href="@create-content">opret bloktype</a> for at tilføje en ny bloktype.
