Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក
