Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Always
oc: Totjorn

en: Other
oc: Autre

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
