Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
