Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Other
ug: باشقا
