Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Other
hi: अन्य

en: Source
hi: स्रोत

en: Alias
hi: उपनाम
