Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Alias
ku: نازناو
