Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Other
lv: Citi

en: Source
lv: Avots

en: Alias
lv: Aizstājvārds
